Hoşgeldiniz.

Fix Deterjan Kimya

MyFix Deterjan 2000 yılında Ramazan Oran tarafından Beylikdüzü’nde, Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde kuruldu.

Kuruluşundaki esas amaç sadece ev tüketim mallları sınıfındaki deterjan ve temizlik maddeleri imalatı ve pazarlamasıyken, şu andaki halde temizlik ve hijyenin bir çok dalına el atmıştır. 

Şu anda MyFix deterjan olarak Deterjan , Çamaşır Yıkama, Halı Yıkama Şampuanı gibi alanlarda hizmet sağlamaktayız.

FİX DETERJAN geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kuruluşumuzun esas amacı olan deterjan ve temizlik maddeleri imalat ve pazarlamasının, kalitesini hızla genişleten firmamız; bunun yanında kendi bünyesinde çeşitli KİMYASAL MADDELER in de pazarlama ağını genişletmiş aynı zamanda HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ŞAMPUANI, KOT VE TEKSTİL YIKAMA VE TERBİYE, OTO YIKAMA, GENEL TEMİZLİK FİRMALARI tüketimine hitap eden özel temizlik maddelerini de ürün yelpazesinde geliştirmiş ve tüketicilerin hizmetine sunmuştur.

Hedefimiz minimum fiyat, maksimum kalite ve maksimum hizmet olarak belirleyen firmamız bu hedefine hızla ilerlemektedir.

35

Yıllık Deneyim

Customers love us very much

150

Referans

Hundred times of hair cutting

5

Ürün Grubu

Imagine, how much we helped them.

Kurucumuz Ramazan Oran

2000 yılında Ramazan Oran tarafından Beylikdüzü’nde, Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde kuruldu. Kuruluşundaki esas amaç sadece ev tüketim mallları sınıfındaki deterjan ve temizlik maddeleri imalatı ve pazarlamasıyken, şu andaki halde temizlik ve hijyenin bir çok dalına el atmıştır.

 

× Whatsapp